Juniors

Juniors' Tournament Results

Reporting Results
Tournament directors, sign in to provide results from the events you hosted. Those results will immediately be available on the Results page and automatically incorporated into the Standings. Please review the team codes you entered, verifying that they correspond to the teams that competed.
 
Reporting Discrepancies

Select results:
Type:
Starting date:
Location:
Director:
Division:

 

OVR Tournament Results for Tandem Volleyball Club – 11 Calame [G11TANDM1OV]

Results for Tandem Volleyball Club – 11 Calame are highlighted in the following 7 tournament results.

Click on the points to go to any team's standings, on the team code to see complete results for that team, or on the team name for rosters and other information for the team.

Tournament date:1/30/21
Location:The Edge Sports and Arts Academy (Twinsburg, OH)
Director:Tyler Price
Tournament Info Page
 
Girls' 11 and Under   [ points: 2‑14 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.14.0001stGoldG11ROCKC1OVRockCity Volleyball Club – 11-1 [11R]
2.13.2002ndGoldG11SWVBC1OVSouthwest VBC – 11's Jessica [11R]
3.12.4003rdGoldG11DANDG1OVDavid and Goliath(DG) Warriors – 11-1-O'Brien/Weinmann [11R]
3.12.4003rdGoldG11NEOVC1OVNortheast Ohio Volleyball Club – NEOVC 11-1 [11R]
5.10.8005thGoldG11ACAVC3OVAcademy Volleyball Cleveland – AVC ROX 11R Linda [11R]
5.10.8005thGoldG11IGNIT1OVIGNITE – 11 Black [11R]
5.10.8005thGoldG11NAVBA1OVThe National Volleyball Academy – TNVA 11's [11R]
5.10.8005thGoldG11SPIRT1OVSpirit VBC – Spirit 11 Black [11R]
9.7.6001stSilverG11DANDG2OVDavid and Goliath(DG) Warriors – DG Warriors-11-2-Goebel [11R]
10.6.8002ndSilverG11SPIRT2OVSpirit VBC – Spirit 11 Blue [11R]
11.6.0003rdSilverG11CVBCO2OVCleveland Volleyball Company – 11 Blue [11R]
11.6.0003rdSilverG11SMAQC1OVS-MAQ – 11 Black Regional [11R]
13.4.4001stBronzeG11TANDM2OVTandem Volleyball Club – 11 Pirates [11R]
14.3.6002ndBronzeG11TANDM1OVTandem Volleyball Club – 11 Calame [11R]
15.2.8003rdBronzeG11NEOVC2OVNortheast Ohio Volleyball Club – NEOVC 11-2 [11R]
15.2.8003rdBronzeG11TANDM3OVTandem Volleyball Club – 11 Bees [11R]


Tournament date:2/06/21
Location:Kids America (Coshocton, OH)
Director:Cari Bahmer
Tournament Info Page
 
Girls' 12 and Under   [ points: 2‑12 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.12.0001stGoldG12ESVC11OVEastside Volleyball – Herron 12S [12R]
2.11.0912ndGoldG12KIDAM1OVKid's America – Kids America- Bahmer [12R]
3.10.1823rdGoldG12ACAVC3OVAcademy Volleyball Cleveland – AVC ROX 12R Liz [12R]
3.10.1823rdGoldG12KIDAM2OVKid's America – Kids America- Wright [12R]
5.8.3645thGoldG12EVOLU1OVEvolution Ohio Volleyball Club – 12 Orange [12R]
5.8.3645thGoldG12GCBUS2OVGreater Columbus Volleyball Club – GCVC 12 Blue [12A]
5.8.3645thGoldG12INFTY1OVInfinity Volleyball Club – 12 Green [12A]
5.8.3645thGoldG12TANDM1OVTandem Volleyball Club – 12 Calame [12R]
9.4.7271stSilverG12ESVC12OVEastside Volleyball – Hannah 12R [12R]
10.3.8182ndSilverG12ZEROG1OVZero Gravity Jrs. – 12 Black [12R]
11.2.9093rdSilverG12EVOLU2OVEvolution Ohio Volleyball Club – 12 Gray [12R]
11.2.9093rdSilverG12VANTA1OVVantage VBC – Vantage 12-1 Smack [12R]
 
Girls' 11 and Under   [ points: 2‑12 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.12.0001stGoldG10EFORC1OVEast Ohio Force VBC – 10 Miller [10U]
2.11.0002ndGoldG11GCBUS1OVGreater Columbus Volleyball Club – GCVC 11 Silver [11N]
3.10.0003rdGoldG11EFORC1OVEast Ohio Force VBC – 11 Nealey [11R]
3.10.0003rdGoldG11ESVC11OVEastside Volleyball – Hampton 11R [11R]
5.8.0005thGoldG11AAVBC1OVadidas Advancement Academy Volleyball Club – 11 Green [11R]
5.8.0005thGoldG11TANDM1OVTandem Volleyball Club – 11 Calame [11R]
5.8.0005thGoldG11TANDM3OVTandem Volleyball Club – 11 Bees [11R]
5.8.0005thGoldG11TRIBE1OVThe Tribe VBC – Tribe 11R Stanley [11R]
9.4.0001stSilverG11EVOLU1OVEvolution Ohio Volleyball Club – 11 Orange [11R]
10.3.0002ndSilverG11KIDAM1OVKid's America – Kids America- Olinger [11R]
11.2.0003rdSilverG11AAVBC2OVadidas Advancement Academy Volleyball Club – 11 Shamrock [11R]


Tournament date:2/27-28/21
Location:Cloverleaf Recreation Center (Lodi, OH)
Director:Linnea Wolf
Tournament Info Page
 
Girls' 11 and Under   [ points: 4‑18 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.18.0001stGoldG11OFVAC1OVOFVA – Bulldogs 11s [11R]
2.17.0672ndGoldG11ROCKC1OVRockCity Volleyball Club – 11-1 [11R]
3.16.1333rdGoldG11IGNIT1OVIGNITE – 11 Black [11R]
3.16.1333rdGoldG11SWVBC1OVSouthwest VBC – 11's Jessica [11R]
5.14.2671stSilverG11CVBCO1OVCleveland Volleyball Company – 11 Black [11N]
6.13.3332ndSilverG11MAVRK2OVMaverick Volleyball Club – Maverick 11 Belz [11N]
7.12.4003rdSilverG11BOSSC2OVBoss CLE Athletic Company – BOSS 11 RED [11R]
7.12.4003rdSilverG11MAVRK1OVMaverick Volleyball Club – Maverick 11 Bittinger [11N]
9.10.5331stBronzeG11NAVBA1OVThe National Volleyball Academy – TNVA 11's [11R]
10.9.6002ndBronzeG11CVBCO2OVCleveland Volleyball Company – 11 Blue [11R]
11.8.6673rdBronzeG11AAVBC1OVadidas Advancement Academy Volleyball Club – 11 Green [11R]
11.8.6673rdBronzeG11ADREN1OVAdrenaline Volleyball Club – CGantz-11 [11R]
13.6.8001stCopperG11TANDM2OVTandem Volleyball Club – 11 Pirates [11R]
14.5.8672ndCopperG11TANDM1OVTandem Volleyball Club – 11 Calame [11R]
15.4.9333rdCopperG11AAVBC2OVadidas Advancement Academy Volleyball Club – 11 Shamrock [11R]
15.4.9333rdCopperG11TANDM3OVTandem Volleyball Club – 11 Bees [11R]


Tournament date:3/06/21
Location:All Pro Spirit Elyria (Elyria, OH)
Director:Tony Tahan
Tournament Info Page
 
Girls' 11 Regional   [ points: 2‑10 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.10.0001stGoldG11SPIRT1OVSpirit VBC – Spirit 11 Black [11R]
2.8.8572ndGoldG11DANDG2OVDavid and Goliath(DG) Warriors – DG Warriors-11-2-Goebel [11R]
3.7.7143rdGoldG11CVBCO2OVCleveland Volleyball Company – 11 Blue [11R]
3.7.7143rdGoldG11DANDG1OVDavid and Goliath(DG) Warriors – 11-1-O'Brien/Weinmann [11R]
5.5.4291stSilverG11ECJRV1OVEastside Cleveland Juniors – 11.1R Sage [11R]
6.4.2862ndSilverG11TANDM1OVTandem Volleyball Club – 11 Calame [11R]
7.3.1433rdSilverG11SMAQC1OVS-MAQ – 11 Black Regional [11R]
7.3.1433rdSilverG11SPIRT2OVSpirit VBC – Spirit 11 Blue [11R]
 
Girls' 10 and Under   [ points: 2‑10 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.10.0001stGoldG10DANDG1OVDavid and Goliath(DG) Warriors – DG Warriors-10-Ford [10U]
2.8.8572ndGoldG10ROCKC1OVRockCity Volleyball Club – 10-1 [10U]
3.7.7143rdGoldG10BSVBC1OVBlack Swamp VBC – 101 [10U]
3.7.7143rdGoldG10SPIRT1OVSpirit VBC – SPIRIT 10 BLACK [10U]
5.5.4291stSilverG10ECJRV1OVEastside Cleveland Juniors – 10.1R Hugh [10U]
6.4.2862ndSilverG10CEVBC1OVCleveland Elite Volleyball Club – Cleveland Elite 10 Black [10U]
7.3.1433rdSilverG10OFVAC1OVOFVA – Bulldogs 10s [10U]
7.3.1433rdSilverG10TANDM1OVTandem Volleyball Club – 10 Pirates [10U]


Tournament date:3/27/21
Location:Kids America (Coshocton, OH)
Director:Cari Bahmer
Tournament Info Page
 
Girls' 12 Regional   [ points: 2‑14 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.14.0001stGoldG12NEWAV1OVNew Wave VBC – 12-Hill [12R]
2.13.1432ndGoldG12EFORC1OVEast Ohio Force VBC – 12 Coffman [12R]
3.12.2863rdGoldG12KIDAM1OVKid's America – Kids America- Bahmer [12R]
3.12.2863rdGoldG12ROUND1OVRoundtown Volleyball – Roundtown 12's Crystal [12R]
5.10.5715thGoldG12NEWAV2OVNew Wave VBC – 12-Pack [12R]
5.10.5715thGoldG12NEWAV4OVNew Wave VBC – 12-Fox [12R]
5.10.5715thGoldG12OVVBA1OVOhio Valley Volleyball Academy – OVVA 12 GREEN [12R]
5.10.5715thGoldG12VANTA1OVVantage VBC – Vantage 12-1 Smack [12R]
9.7.1431stSilverG12NEWAV3OVNew Wave VBC – 12-Rose [12R]
10.6.2862ndSilverG12LONEL2OVLondon Elite – 12 Blue [12R]
11.5.4293rdSilverG12LONEL3OVLondon Elite – 12 White [12R]
11.5.4293rdSilverG12SPIKE1OVSpiketown Volleyball Club – Halm [12R]
13.3.7141stBronzeG12ZEROG1OVZero Gravity Jrs. – 12 Black [12R]
14.2.8572ndBronzeG12HAWKV1OVHawks VBC – 12R Malcom [12R]
15.2.0003rdBronzeG12THNDR2OVThunder Volleyball Club – THUNDER VBC KLOCKNER 12'S [12R]
 
Girls' 11 and Under   [ points: 2‑10 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.10.0001stGoldG11EFORC2OVEast Ohio Force VBC – 11 Marshall [11R]
2.8.8572ndGoldG11MAVRK1OVMaverick Volleyball Club – Maverick 11 Bittinger [11N]
3.7.7143rdGoldG11NEWAV1OVNew Wave VBC – 11-Cooper [11R]
3.7.7143rdGoldG11TRIBE1OVThe Tribe VBC – Tribe 11R Stanley [11R]
5.5.4291stSilverG11TANDM1OVTandem Volleyball Club – 11 Calame [11R]
6.4.2862ndSilverG11ESVC12OVEastside Volleyball – Mays 11RG [11R]
7.3.1433rdSilverG11EVOLU1OVEvolution Ohio Volleyball Club – 11 Orange [11R]
7.3.1433rdSilverG11ROUND1OVRoundtown Volleyball – Roundtown 11's Alexa [11R]


Tournament date:4/10/21
Location:Mid Ohio Volleyball Academy (Mt. Gilead, OH)
Director:Dylan Johnson
Tournament Info Page
 
Girls' 11 Regional   [ points: 2‑10 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.10.0001stGoldG11BSVBC3OVBlack Swamp VBC – 113 [11R]
2.8.4002ndGoldG11MOVBA1OVMid Ohio VB Academy – MOVA 11-M [11R]
3. 3rdGoldFJ1DFORC2HO
3.6.8003rdGoldG11TANDM1OVTandem Volleyball Club – 11 Calame [11R]
5.3.6005thGoldG11MOVBA2OVMid Ohio VB Academy – MOVA 11-O [11R]
5.3.6005thGoldG11ROUND1OVRoundtown Volleyball – Roundtown 11's Alexa [11R]


Tournament:OVR-Mizuno Girls Junior Championships
Tournament date:5/01/21
Location:Greater Columbus Convention Center (Columbus, OH)
Director:William Zehler
Tournament Info Page
 
Girls' 11 National: Gold   [ points: 2‑14 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.n/a1stGoldG11ELEVA1OVElevation – 11 Grafton [11N]
2.n/a2ndGoldG11ACAVC1OVAcademy Volleyball Cleveland – AVC ROX 11 Red [11N]
3.n/a3rdGoldG11BOSSC1OVBoss CLE Athletic Company – BOSS 11 BLACK [11N]
4.n/a4thGoldG11ELEVA2OVElevation – 11-2 [11N]
5.n/a5thGoldG11EVBTC1OVElite Volleyball Training Center – EliteVBTC 11 Black [11N]
6.n/a6thGoldG11MAVRK1OVMaverick Volleyball Club – Maverick 11 Bittinger [11N]
7.n/a7thGoldG11GCBUS1OVGreater Columbus Volleyball Club – GCVC 11 Silver [11N]
8.n/a8thGoldG11OPREM1OVOhio Premier Volleyball Club – 11 Hineline [11N]
9.n/a9thGoldG11CVBCO1OVCleveland Volleyball Company – 11 Black [11N]
10.n/a10thGoldG11MAVRK2OVMaverick Volleyball Club – Maverick 11 Belz [11N]
11.n/a11thGoldG11CEAST1OVCincy East VBC – 11.1 COYNE [11N]
12.n/a12thGoldG11EVBTC2OVElite Volleyball Training Center – EliteVBTC 11 Blue [11N]
 
Girls' 11 Regional: Gold   [ points: 2‑14 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.n/a1stGoldG11LONEL1OVLondon Elite – London Elite 11 Blue [11R]
2.n/a2ndGoldG11ELEVA3OVElevation – 11 Stephens [11R]
3.n/a3rdGoldG11OFVAC1OVOFVA – Bulldogs 11s [11R]
4.n/a4thGoldG11ROCKC1OVRockCity Volleyball Club – 11-1 [11R]
5.n/a5thGoldG11SPIRT1OVSpirit VBC – Spirit 11 Black [11R]
6.n/a6thGoldG11CCRSH1OVCincy Crush Volleyball Club – 11 Orange [11R]
7.n/a7thGoldG11BOSSC2OVBoss CLE Athletic Company – BOSS 11 RED [11R]
8.n/a8thGoldG11SWVBC1OVSouthwest VBC – 11's Jessica [11R]
9.n/a9thGoldG11NEOVC1OVNortheast Ohio Volleyball Club – NEOVC 11-1 [11R]
10.n/a10thGoldG11IGNIT1OVIGNITE – 11 Black [11R]
11.n/a11thGoldG11OPREM2OVOhio Premier Volleyball Club – 11 Smith [11R]
12.n/a12thGoldG11ESVC11OVEastside Volleyball – Hampton 11R [11R]
 
Girls' 11 Regional: Silver   [ points: 2‑14 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.n/a1stSilverG11SOVCR1OVSOVC (Southern Ohio VC) – 11 - Rawlings [11R]
2.n/a2ndSilverG11TRIBE1OVThe Tribe VBC – Tribe 11R Stanley [11R]
3.n/a3rdSilverG11CCRSH2OVCincy Crush Volleyball Club – 11 Black [11R]
4.n/a4thSilverG11CEAST2OVCincy East VBC – 11.2 ZEILMAN [11R]
5.n/a5thSilverG11ACAVC2OVAcademy Volleyball Cleveland – AVC ROX 11 White [11R]
6.n/a6thSilverG11MSPRT2OVMintonette Sports – Mintonette Sports j.11 [11R]
7.n/a7thSilverG11ACAVC3OVAcademy Volleyball Cleveland – AVC ROX 11R Linda [11R]
8.n/a8thSilverG11NAVBA1OVThe National Volleyball Academy – TNVA 11's [11R]
9.n/a9thSilverG11OPREM3OVOhio Premier Volleyball Club – 11 Wohlleb [11R]
10.n/a10thSilverG11SPIKE1OVSpiketown Volleyball Club – Ward [11R]
11.n/a11thSilverG11PCHRG1OVPositively Charged Volleyball Club – 11 Blue [11R]
 
Girls' 11 Regional: Bronze   [ points: 2‑14 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.n/a1stBronzeG11LNSHT1OVLineshot Volleyball Club – 11 PURPLE [11R]
2.n/a2ndBronzeG11FOURN1OVFour1Nine Xtreme – 11-Maidlow [11R]
3.n/a3rdBronzeG11CCVBC1OVCincy Classics – 11 Red [11R]
4.n/a4thBronzeG11SPIRT2OVSpirit VBC – Spirit 11 Blue [11R]
5.n/a5thBronzeG11PRIME1OVClevPRIME – ClevPRIME 11.1 [11R]
6.n/a6thBronzeG11ECJRV1OVEastside Cleveland Juniors – 11.1R Sage [11R]
7.n/a7thBronzeG11ARVBC1OVArsenal Volleyball Academy – 11U Eagan [11R]
8.n/a8thBronzeG11TANDM1OVTandem Volleyball Club – 11 Calame [11R]
9.n/a9thBronzeG11CINVA1OVCincinnati Volleyball Academy – Cincinnati Volleyball Academy 11-1 [11R]
10.n/a10thBronzeG11ARVBC2OVArsenal Volleyball Academy – 11U Strunk [11R]
11.n/a11thBronzeG11MSPRT4OVMintonette Sports – Mintonette Sports j.13 [11R]
12.n/a12thBronzeG11CVBCO2OVCleveland Volleyball Company – 11 Blue [11R]
 
Girls' 11 Regional: Copper   [ points: 2‑12 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.n/a1stCopperG11ESVC12OVEastside Volleyball – Mays 11RG [11R]
2.n/a2ndCopperG11LONEL2OVLondon Elite – London Elite 11 Pink [11R]
3.n/a3rdCopperG11NEWAV1OVNew Wave VBC – 11-Cooper [11R]
4.n/a4thCopperG11TANDM2OVTandem Volleyball Club – 11 Pirates [11R]
5.n/a5thCopperG11SMAQC1OVS-MAQ – 11 Black Regional [11R]
6.n/a6thCopperG11DANDG2OVDavid and Goliath(DG) Warriors – DG Warriors-11-2-Goebel [11R]
7.n/a7thCopperG11TANDM3OVTandem Volleyball Club – 11 Bees [11R]
8.n/a8thCopperG11MSPRT3OVMintonette Sports – Mintonette Sports j.12 [11R]
9.n/a9thCopperG11BDLJV1OVBorderline Jr Volleyball – 11 Lizards [11R]
 
Girls' 11 Regional: Nickel   [ points: 2‑12 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.n/a1stNickelG11LNSHT2OVLineshot Volleyball Club – 11 PINK [11R]
2.n/a2ndNickelG11LEGAC1OVLegacy Elite VBC – 11 Legacy [11R]
3.n/a3rdNickelG11ROUND1OVRoundtown Volleyball – Roundtown 11's Alexa [11R]
4.n/a4thNickelG11KIDAM1OVKid's America – Kids America- Olinger [11R]
5.n/a5thNickelG11NEOVC3OVNortheast Ohio Volleyball Club – NEOVC 11-3 [11R]
6.n/a6thNickelG11NEOVC2OVNortheast Ohio Volleyball Club – NEOVC 11-2 [11R]
7.n/a7thNickelG11GCINC2OVGreater Cincinnati Volleyball Club – 11-2 [11R]
8.n/a8thNickelG11MORGN1OVMorgantown Volleyball Club – 11 White [11R]
9.n/a9thNickelG11AAVBC2OVadidas Advancement Academy Volleyball Club – 11 Shamrock [11R]
 
Girls' 10 and Under: Gold   [ points: 2‑14 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.n/a1stGoldG10ELEVA1OVElevation – 10 Amanda [10U]
2.n/a2ndGoldG10ELEVA2OVElevation – 10 Meadows [10U]
3.n/a3rdGoldG10MAVRK1OVMaverick Volleyball Club – Maverick 10 Karol [10U]
4.n/a4thGoldG10ELEVA3OVElevation – 10 Jenna [10U]
5.n/a5thGoldG10DANDG1OVDavid and Goliath(DG) Warriors – DG Warriors-10-Ford [10U]
6.n/a6thGoldG10SPIRT1OVSpirit VBC – SPIRIT 10 BLACK [10U]
7.n/a7thGoldG10ARVBC1OVArsenal Volleyball Academy – 10U Schutte [10U]
8.n/a8thGoldG10GCINC1OVGreater Cincinnati Volleyball Club – 10-1 [10U]
9.n/a9thGoldG10CEAST1OVCincy East VBC – 10.1 DUMFORD [10U]
10.n/a10thGoldG10MAVRK2OVMaverick Volleyball Club – Maverick 10 Stacy [10U]
11.n/a11thGoldG10LONEL1OVLondon Elite – London Elite 10 Blue [10U]
12.n/a12thGoldG10MSPRT1OVMintonette Sports – Mintonette Sports j.01 [10U]
 
Girls' 10 and Under: Silver   [ points: 2‑12 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.n/a1stSilverG10BOSSC2OVBoss CLE Athletic Company – BOSS 10 BLACK [10U]
2.n/a2ndSilverG10ROCKC1OVRockCity Volleyball Club – 10-1 [10U]
3.n/a3rdSilverG10NAVBA1OVThe National Volleyball Academy – TNVA 10's [10U]
4.n/a4thSilverG10HSHOT1OVHot Shots – 10s Black [10U]
5.n/a5thSilverG10OPREM1OVOhio Premier Volleyball Club – 10 Dreher [10U]
6.n/a6thSilverG10ESVC11OVEastside Volleyball – Hardy 10U [10U]
7.n/a7thSilverG10OPREM3OVOhio Premier Volleyball Club – 10 McWaters [10U]
8.n/a8thSilverG10ECJRV1OVEastside Cleveland Juniors – 10.1R Hugh [10U]
9.n/a9thSilverG10CINVA1OVCincinnati Volleyball Academy – Cincinnati Volleyball Academy 10-1 [10U]
 
Girls' 10 and Under: Bronze   [ points: 2‑12 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.n/a1stBronzeG10SUVBC1OVSouthern United Volleyball Club – SUVC Monarchs [10U]
2.n/a2ndBronzeG10EVBTC1OVElite Volleyball Training Center – EliteVBTC 10 Black [10U]
3.n/a3rdBronzeG10CVBCO1OVCleveland Volleyball Company – 10 Black [10U]
4.n/a4thBronzeG10ACAVC1OVAcademy Volleyball Cleveland – AVC ROX 10 Red [10U]
5.n/a5thBronzeG10OPREM2OVOhio Premier Volleyball Club – 10 Bell [10U]
6.n/a6thBronzeG10BOSSC1OVBoss CLE Athletic Company – BOSS 10 RED [10U]
7.n/a7thBronzeG10ACAVC2OVAcademy Volleyball Cleveland – AVC ROX 10 White [10U]
8.n/a8thBronzeG10CEAST2OVCincy East VBC – 10.2 RUSSO [10U]
9.n/a9thBronzeG10BDLJV1OVBorderline Jr Volleyball – 10 Armadillos [10U]
 
Girls' 10 and Under: Copper   [ points: 2‑12 ]
#pointsfinishteam codeteam name
1.n/a1stCopperG10CCRSH1OVCincy Crush Volleyball Club – 10 Orange [10U]
2.n/a2ndCopperG10OPREM4OVOhio Premier Volleyball Club – 9 Gillespie [10U]
3.n/a3rdCopperG10OFVAC1OVOFVA – Bulldogs 10s [10U]
4.n/a4thCopperG10FORCE1OVForce Volleyball Club – FORCE VBC 10s Latoia [10U]
5.n/a5thCopperG10CEVBC1OVCleveland Elite Volleyball Club – Cleveland Elite 10 Black [10U]
6.n/a6thCopperG10LONEL2OVLondon Elite – London Elite 10 White [10U]
7.n/a7thCopperG10SPIKE1OVSpiketown Volleyball Club – LEIST [10U]
8.n/a8thCopperG10MSPRT2OVMintonette Sports – Mintonette Sport j.02 [10U]
9.n/a9thCopperG10TANDM1OVTandem Volleyball Club – 10 Pirates [10U]


Out-of-Region Results for G11TANDM1OV

0 out-of-region results have been recorded

(No out-of-region results have been reported.)

[ SEEDING | TOURNAMENT SCHEDULE ]

JoiningJuniorsAdultsBeachOfficialsTrainingGovernanceAboutResourcesStoreContactFacebookTwitter

Web Design + Development